Bloodsport z własnym serialowym spin-offem? Idris Elba podsuwa ciekawy pomysł
Bloodsport z własnym serialowym spin-offem? Idris Elba podsuwa ciekawy pomysł

Bloodsport z własnym serialowym spin-offem? Idris Elba podsuwa ciekawy pomysł

Film The Suicide Squad w końcu trafił do kin! Nowa superprodukcja Jamesa Gunna zachwyca widzów, a niektóre nowe postacie stają się faworytami fanów DCEU. Jedna z nich – Bloodsport, posiada bardzo ciekawą przeszłość, która według Idrisa Elby, zasługuje na serialowy spin-off.

Bloodsport, jedna z głównych postaci filmu The Suicide Squad, zaszokowała fanów DCEU, swoją przeszłością i powodem, dlaczego złoczyńca trafił do więzienia Belle Reve. W produkcji dowiadujemy się, że Robert DuBois postrzelił Supermana, kryptonitowym nabojem, przez co superbohater trafił na oddział intensywnej terapii. Niestety nie mieliśmy szansy zobaczyć wspomnianego starcia. Nie oznacza to jednak, że nigdy tego nie zobaczymy. Podczas wywiadu w programie Entertainment Tonight został zapytany o to co by chciał zobaczyć w kontynuacji historii Bloodsporta. Aktor bez zastanowienia, podsunął pomysł prequela, który opowiedziałby o tym co spowodowało, że DuBois postrzelił Supermana.

Zobacz również: Legion samobójców: The Suicide Squad – recenzja filmu! Rozdziobią nas szczury, rozgwiazdy…

Moim zdaniem, jest to świetny pomysł, na serial. Idris Elba w roli Bloodsporta to strzał w dziesiątkę. The Suicide Squad już wkrótce otrzyma spin-off pt. Peacemaker, nie widzę więc przeszkody, aby stworzyć jeszcze jeden serial o postaci ze wspomnianego filmu. James Gunn, jak wiadomo, nie zakończy współpracy z Warner Bros. na jednym filmie i serialu, a kto inny, jak nie on, nadaje się do projektu o tej postaci. Dodatkowo w końcu zobaczylibyśmy powrót Henry’ego Cavilla do roli Supermana.

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?