Ostatniej nocy w soho Anya Taylor-Joy
Ostatniej nocy w soho Anya Taylor-Joy

Black Cat – Anya Taylor-Joy otrzyma rolę antybohaterki z uniwersum Marvela?!

Anya Taylor-Joy w ciągu ostatnich dwóch latach mocno zyskała na popularności. Młoda aktorka zachwycała m.in. w Gambicie królowej czy też Ostatniej nocy w Soho, a już niedługo będziemy mieli szansę podziwiać ją w nowym filmie Roberta Eggersa pt. The Northman! Sława aktorki pobudziła także zainteresowanie branży filmów superbohaterskich…

Gwiazda niedawno wydanego filmu Ostatniej nocy w Soho, Anya Taylor-Joy, może wkrótce zawitać do świata Marvela… po raz drugi. Jak możecie pamiętać, w 2020 roku do kin trafiła produkcja zatytułowana Nowi Mutanci, w której młoda gwiazda wcieliła się w jedną z głównych ról. Wygląda jednak na to, że porażka tego tytułu nie oznacza końca przygody aktorki z uniwersum Marvela. Według portalu Giant Freakin Robot, Taylor-Joy wkrótce może dołączyć do Sony’s Spider-Man Universe jako Felicia Hardy aka Black Cat! Byłby to solowy film o antybohaterce. Nic jednak nie zostało potwierdzone przez Sony Pictures czy samą aktorkę, dlatego na ten moment patrzcie na tę informację z przymrużeniem oka. Trzeba jednak przyznać, że takowy projekt przyciągnąłby masę ludzi do kina. Anya Taylor-Joy została pokochana przez miliony fanów Gambita królowej, a sama postać Felici Hardy jest interesującym wyborem na solowy projekt.

Black Cat - Anya Taylor-Joy otrzyma rolę antybohaterki z uniwersum Marvela?!

Fan art @dellark_

Zobacz również: Punisher pojawi się w przyszłych projektach Marvel Studios? Jon Bernthal ponownie w roli?!

Black Cat swój komiksowy debiut zaliczyła w 1979 roku, w 149. numerze The Amazing Spider-Man. Jej twórcami są Marv Wolfman i Keith Pollard. Felicia Hardy, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko tej postaci, to ekspertka od włamań. Jej umiejętność manipulowania prawdopodobieństwem pozwala przerzucać pecha na osoby jej zagrażające. Felicia Hardy pojawiła się już raz na ekranie w Niesamowitym Spider-Manie 2, gdzie wcieliła się w nią Felicity Jones. Była to jednak rola epizodyczna, która na dobrą sprawę nie dała nam pełnego spojrzenia na tę postać i jej zdolności.


Źródło: giantfreakinrobot.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Last Night in Soho

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?