Black Adam
Black Adam

Black Adam – Dwayne Johnson ocenia wersję reżyserską filmu DC!

Niecały miesiąc temu wytwórnia Warner Bros. podczas globalnego wydarzenia DC FanDome dla miłośników komiksów ogłosiła wiele ciekawych newsów. Jedną z informacji była ta o długo oczekiwanym filmie Black Adam, z Dwaynem “The Rock” Johnsonem w roli głównej. Film ten był kręcony od ponad dekady i w końcu jego premiera zbliża się w wielkim stylu!

Skala zainteresowania filmem wśród miłośników komiksów jest ogromna. Wszyscy fani snują już domysły, co też wydarzy się w przyszłorocznym hicie kinowym. Mimo że do tego, by film był gotowy jeszcze daleko, Johnson podczas ostatniej trasy promocyjnej znalazł chwilę, by podzielić się przemyśleniami na temat tego, co widział do tej pory, czyli wstępnej wersji reżyserskiej filmu Black Adam. Gwiazdor pochwalił reżysera Jaume’a Colleta-Serrę za jego ambitne podejście do tej realizacji.

Myślę, że mamy dobry punkt wyjścia. Teraz trzeba maksymalnie wykorzystać pozostały czas, bo film musi być gotowy do premiery w lecie przyszłego roku. Wstępna wersja reżyserska przygotowana przez Jaume jest świetna. Black Adam to film, przy którego produkcji lała się krew, pot i łzy, by stworzyć coś wyjątkowego. Wszystko napędzają ambicje naszego reżysera, który jest niezwykle zdeterminowany. Należy on do pokolenia zdolnych hiszpańskich twórców, którzy są gotowi zrewolucjonizować branżę, przełamując wszelkie konwencje.

Mówiąc o wstępnej wersji filmu Black Adam, Johnson stwierdził, że widać już klucz do całości filmu. I choć aktor nie jest jeszcze usatysfakcjonowany – to, co zobaczył i czego doświadczył, podczas wydarzenia DC FanDome pokazuje, że wszystko jest na dobrej drodze.

The Rock przez ostatnią dekadę skupiał się właśnie na przeniesieniu historii Black Adama na duży ekran. Teraz przed nim wyzwania głównie jako producentem, bo to, co miał do zrobienia jako aktor, już wykonał. Cały wysiłek będzie skupiał się zatem przede wszystkim na pracach postprodukcyjnych. A wszystko po to, by upewnić się, że za niespełna dziewięć miesięcy podczas debiutu kinowego, Black Adam spełni nadzieje pokładane w nim przez Johnsona i spółkę.

Zobacz również: Dwayne Johnson chce crossoveru Marvela i DC! Aktor postara się, by takowy powstał?

Black Adam to kolejny film zapowiedziany przez DC. Będzie on spin-offem dobrze przyjętego Shazam!. Jest to także projekt szczególny dla Dwayne’a Johnsona. Aktor od lat powtarzał, że bardzo chciałby wcielić się w kultową postać. Na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły filmu. Wiadomo jednak, że za scenariusz odpowiada Adam Sztykiel (Rampage: Dzika furia). 

Film trafi do kin 29 lipca 2022 roku.


Źródło: thedirect.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zawodowo zajmuję się mówieniem, pisaniem, a także kreowaniem pozytywnego wizerunku i skutecznej komunikacji. Studiuję produkcję filmową w AMA Film Academy. Moje pasje to m.in. sport, kino, seriale (z naciskiem na te hiszpańskie!) i musicale.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?