Beyoncé
Beyoncé

Beyoncé niczym Taylor Swift wędruje na ekrany polskich kin!

Największe sieci kin w Polsce ogłosiły, że już w przyszłym miesiącu będziemy mogli w nich obejrzeć film z najnowszej trasy koncertowej Beyoncé!

Renaissance: A Film by Beyoncé zadebiutuje na ekranach polskich kin już 1 grudnia. Bilety dostępne są do zakupu w sieciach Cinema City, Helios oraz Multikino. Czy film amerykańskiej divy okaże się równie wielkim sukcesem co The Eras Tour od Taylor Swift?

Oficjalny zwiastun filmu

Zobacz również: W głowie się nie mieści z zapowiedzią sequelu! Będą duże zmiany

Oficjalny plakat Renaissance: A Film by Beyoncé

Renaissance: A Film by Beyoncé

Renaissance: A Film by Beyoncé to film, który pozwoli fanom przeżyć niedawno zakończoną trasę koncertową amerykańskiej artystki. Będzie to niesamowita okazja zarówno dla fanów, którzy nie byli na koncercie, jak i tych, co chcieliby to przeżyć ponownie. Produkcja ukaże nie tylko samo show, ale także ciężką pracę, jaka została włożona w przygotowanie trasy od wydarzenia w Sztokholmie po Kansas City.

Zobacz również: Świeża porcja czarnego humoru w sarmackim stylu w nowym zwiastunie serialu 1670


Źródło: YouTube (@beyonce) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?