Better Nate Than Ever – Lisa Kudrow i Joshua Bassett w filmie familijnym Disney+!

Na Disney+ Day zapowiedziano wiele produkcji. Jedną z nich jest adaptacja książki Tima Federle’a pt. Better Nate Than Ever, w której główne role zagrają Rueby Wood oraz Aria Brooks. Do obsady filmu familijnego dołączyli także Joshua Bassett oraz Lisa Kudrow.

Better Nate Than Ever opowie historię 13-letniego Nate’a Fostera (Wood), któremu nie udało się obsadzić w szkolnym musicalu. Chłopak wraz z przyjaciółką Libby (Brooks) wymyka się na ważne przesłuchanie muzyczne w Nowym Jorku.

Zobacz również: Boba Fett zmierza do Fortnite! Skórka w grze z oficjalną datą premiery!

fot. kadr z serialu High School Musical: The Musical: The Series

Lisa Kudrow zagra dawno zaginioną ciotkę głównego bohatera, Heidi, zaś Joshua Bassett wcieli się w jego starszego brata, Anthony’ego. Jednym z producentów filmu jest Federle, który jest także showrunnerem serialu High School Musical: The Musical: The Series. Serial ten otrzyma wkrótce swój 3. sezon!


Źródło: Disney, Deadline, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?