ben affleck batman
ben affleck batman

Ben Affleck nie opuszcza świata DC! Aktor może powrócić w trochę innej roli

Ben Affleck i rola Batman to niekończąca się historia wzlotów i upadków. Po premierze Ligi Sprawiedliwości aktor opuścił to stanowisko, aby kilka lat później ogłosić, że pora przywdziać pelerynę na jeszcze jeden raz. Ten “jeden raz” przerodził się w kolejny powrót. Teoretycznie ta wersja Batmana powrócić ma w filmie The Flash oraz Aquaman and the Lost Kingdom. Aczkolwiek po zmianach Jamesa Gunn i Petera Safrana nie wszystko jest takie oczywiste. Co więc czeka Ben Afflecka?

Ben Affleck to przede wszystkim nagradzany aktor, ale nie można zapominać o innej ścieżce tej gwiazdy. Affleck od kilkunastu dobrych lat zajmuje się również reżyserią. Dzięki temu do kin zawitały takie hity jak Miasto złodziei, Nocne życie oraz Operacja Argo. Reżyser kilka lat temu przymierzał się do solowego filmu o Batmanie, w którym miał również zagrać tytułową rolę. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Projekt ten trafił w ręce Matta Reevesa i w obecnym roku dostaliśmy znakomitego Batmana z Robertem Pattinsonem. Jak jednak widać, Affleck uwielbia to uniwersum i raczej prędko go nie porzuci. Być może nie zobaczymy go w roli Mrocznego Rycerza, ale istnieją inne opcje…

Ben Affleck jako reżyser projektu DCU?

James Gunn podzielił się dzisiaj z nami bardzo nieprzyjemną wiadomością, ale prędko starał się pocieszyć fanów DC. Dowiedzieliśmy się, że Superman otrzyma solowy film! Jeden z fanów zasugerował, że może Ben Affleck mógłby zająć się takim projektem. Gunn nic nie potwierdził ani nie zaprzeczył. Dowódca DCU przyznał, że spotkał się z Affleckiem i na ten moment poszukują dla niego właściwego projektu. Jaką produkcję mógłby poprowadzić Ben Affleck? Swoje propozycje możecie podać w komentarzach.

Zobacz również: Zdjęcia do filmu Diuna 2 zakończone!


Źródło: Twitter, James Gunn / Ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?