daisy ridley jako rey palpatine skywalker ostatni jedi
daisy ridley jako rey palpatine skywalker ostatni jedi

Będzie jeszcze więcej Rey? W czym zobaczymy bohaterkę Gwiezdnych wojen?

Z nowego raportu wynika, że Rey powróci w większej liczbie produkcji ze świata Gwiezdnych wojen, niż zakładaliśmy. Co nas czeka?

W The InSneider Jeff Sneider poinformował, że słyszał o możliwości pojawienia się Daisy Ridley jako Rey w kolejnym projekcie z uniwersum Gwiezdnych wojen. Dotyczy to projektu Shawna Levy’ego, który obecnie znajduje się w fazie realizacji. Sneider wyjaśnił, że jeśli Sharmeen Obaid-Chinoy z jakiegokolwiek powodu odejdzie od filmu skupiającego się na bohaterce trylogii sequeli, Levy mógłby potencjalnie wkroczyć, aby w jego projekcie ta się pojawiła. Dziennikarz zauważył jednak, że harmonogram Levy’ego jest prawdopodobnie dość napięty, więc mimo wszystko może to nie być możliwe. Warto też dodać, że powstawanie filmu reżysera Deadpool 3 ogłoszono pod koniec 2022 roku i do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji dotyczących jego rozwoju.

Więcej o Gwiezdnych wojnach przeczytasz w Movies Room:

Opis finałowej części Sagi Skywalkerów – Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

W ostatnim rozdziale epickiej sagi Skywalkerów, galaktyka jest nadal ogarnięta wojną między Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem. Rey, szkoli się jako Jedi pod okiem Generał Lei Organy, próbując odkryć tajemnice swojego pochodzenia. W międzyczasie Poe Dameron, Finn i reszta bohaterów z poprzednich filmów zmagają się z coraz bardziej rosnącym zagrożeniem ze strony przeciwników.

W filmie podejmowane są kluczowe decyzje w starciu z siłami zła, przy czym bohaterowie muszą stawić czoła największym wyzwaniom. Epickie pojedynki na miecze świetlne, pościgi oraz bitwy kosmiczne, sprawiają, że w tej opowieści emocje sięgają zenitu. W momencie, gdy losy galaktyki wiszą na włosku, Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie stanowi spektakularne zakończenie jednej z najbardziej ikonicznych sag w historii kina science-fiction.

Zobacz również: Until Dawn otrzyma filmową adaptację! Twórca Annabelle i Shazam! za sterami


Źródło: The InSneider / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?