batgirl
batgirl

Batgirl – zdjęcia do filmu DC oficjalnie się rozpoczęły!

Jeden z wielu projektów DC, który od lat krąży po biurach Warner Bros., Batgirl, w końcu trafił do fazy produkcji! Tym ekscytującym faktem podzielił się z nami jeden z reżyserów filmu.

Batgirl w końcu otrzyma swój solowy film! Po bardzo wyboistej drodze, tak samo jak w przypadku filmów The Flash oraz Black Adam, produkcja o Barbarze Gordon w końcu trafiła na prostą drogę. Połówka zespołu reżyserskiego, Bilall Fallah, poinformował nas dzisiaj na Instagramie o tym, że film Batgirl trafił do fazy produkcji! Dodatkowo otrzymaliśmy pierwsze zdjęcie z planu, na którym zauważyć możemy biurko Barbary Gordon w GCPD!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Bilall Fallah (@fallahbilall)

Zobacz również: Batgirl – J.K. Simmons o swojej roli w filmie. “To naprawdę ciekawe podejście”

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

Nadchodzący film o członkini Bat-rodziny, ukaże nam same początki Barbary Gordon jako Batgirl. W główną rolę wcieli się Leslie Grace, a jej filmowym ojcem zostanie J.K. Simmons, który po raz drugi wcieli się w Jima Gordona. Na stołku reżyserskim zasiądą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Film trafi wyłącznie na HBO Max w 2022 roku.


Źródło: Instagram / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?