Batgirl - wiemy, który aktor wcieli się w rolę Batmana!
Batgirl - wiemy, który aktor wcieli się w rolę Batmana!

Batgirl – wiemy, który aktor wcieli się w rolę Batmana!

Historia o początkach Batgirl bez Batmana to jak Spider-Man bez wujka Bena… a nie czekajcie. Nieważne. Barbara Gordon nigdy nie dołączyłaby do Batrodziny, gdyby nie Mroczny Rycerz. Od jakiegoś czasu wiemy już, że pojawi się on w filmie Batgirl. Nie było jednak pewne, która wersja postaci pojawi się w tej produkcji. Aż do dzisiaj…

Do sieci trafił krótki spis załogi pracującej nad nadchodzącym filmem DC – Batgirl! Na nim zauważyć możemy m.in. znanych nam już reżyserów oraz członków obsady. W tekście pojawia się jednak nazwisko, które wcześniej nie miało nic wspólnego z tą produkcją. Wygląda na to, że sam Michael Keaton, który powróci do roli Batmana w filmie The Flash, będzie kontynuował swoją przygodę jako Mroczny Rycerz w filmie Batgirl! Jest to całkiem zaskakująca wiadomość, gdyż aktor nie jest już tak sprawny jak kiedyś. Aczkolwiek posiadając dzisiejszą technologię, wszystko jest możliwe. Właśnie co otrzymaliśmy Spider-Man: Bez drogi do domu, który zawierał m.in. Willema Dafoe jako Zielonego Goblina.

Batgirl - wiemy, który aktor wcieli się w rolę Batmana!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Legion superbohaterów – serial oficjalnie zapowiedziany! Za sterami Brian Michael Bendis

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

Nadchodzący film o członkini Bat-rodziny, ukaże nam same początki Barbary Gordon jako Batgirl. W główną rolę wcieli się Leslie Grace, a jej filmowym ojcem zostanie J.K. Simmons, który po raz drugi wcieli się w Jima Gordona. Na stołku reżyserskim zasiądą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Film trafi wyłącznie na HBO Max w 2022 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?