Batgirl - Warner Bros. obsadziło już rolę Robina i szykuje spin-off o Nightwingu?!
Batgirl - Warner Bros. obsadziło już rolę Robina i szykuje spin-off o Nightwingu?!

Batgirl – Warner Bros. obsadziło już rolę Robina i szykuje spin-off o Nightwingu?!

Film Batgirl dopiero co trafił do fazy produkcji, ale my już otrzymujemy wypływ interesujących informacji, czy to z planu, czy z innych źródeł. Niedawno dowiedzieliśmy się o udziale Robina w tej produkcji, a dzisiaj otrzymaliśmy informację na temat możliwego castingu roli superbohatera!

Wiadomości na temat filmu Batgirl ostatnio wylały się do internetu i trzeba przyznać, że zapowiada nam się nie lada widowisko. Produkcja głębiej wprowadzi nas w Batrodzinę, która w poprzednich filmach nie została przedstawiona prawidłowo. Oprócz Batgirl czy Batmana, w filmie prawdopodobnie pojawi się Robin, a dokładniej Dick Grayson. Według godnego zaufania MyTimeToShine dowiedzieliśmy się, że rola ta została już obsadzona, oraz że owa postać powróci w solowym filmie, który skupi się na jego innym alter ego — Nightwingu. Ale kto otrzymał tę rolę? Cóż, wspomniany użytkownik Twittera, przekazał dalej odpowiedź do tweeta na temat Robina. Na nim znajduje się nikt inny jak Dylan O’Brien! Czyżby to właśnie on miałby przywdziać wdzianko Cudownego Chłopca?

Zobacz również: Aquaman and the Lost Kingdom – Jason Momoa i Patrick Wilson świętują koniec zdjęć

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

Nadchodzący film o członkini Bat-rodziny, ukaże nam same początki Barbary Gordon jako Batgirl. W główną rolę wcieli się Leslie Grace, a jej filmowym ojcem zostanie J.K. Simmons, który po raz drugi wcieli się w Jima Gordona. Na stołku reżyserskim zasiądą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Film trafi wyłącznie na HBO Max w 2022 roku.


Źródło: Twitter / ilustracja wprowadzenia: kolaż własny – fot. Netflix; fot. DC Comics

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?