batgirl
batgirl

Batgirl – poznaliśmy listę kandydatek do roli głównej filmu DC!

Rozmowy dotyczące roli Batgirl w DCEU trwają już od bardzo dawna. Fani na swoje faworytki wyznaczyli takie gwiazdy kina jak: Kaitlyn Dever, Jane Levy czy Anya Taylor-Joy. Dzisiaj jednak poznaliśmy listę kandydatek Warner Bros.!

Portal Deadline donosi, że głównymi kandydatkami do roli Batgirl zostały: Isabella Merced (Dora i Miasto Złota), Leslie Grace (In the Heights) oraz Zoey Deutch (Zombieland: Kulki w łeb). Na liście znajduje się także Haley Lu Richardson (Trzy kroki od siebie), ale możliwe, że aktorka już odpuściła sobie tę rolę. Na ten moment nie otrzymaliśmy żadnego potwierdzenia od Warner Bros., ale Deadline to godne zaufania źródło, które nie rozprzestrzenia byle to jakich plotek. Myślę, że do oficjalnego ogłoszenia aktorki, która wcieli się w Batgirl, jeszcze daleka droga, dlatego musimy uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz również: The Flash – Barry Allen rozmawia… sam ze sobą? Nowe zdjęcia z planu!

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kamkaika pisze:

Żadna nie pasuje

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?