batgirl
batgirl

Batgirl – poznaliśmy aktorkę, która zagra Barbarę Gordon!

Okazuje się, że In the Heights nie ma sobie mocnych. Leslie Grace wystąpi jako Batgirl w nadchodzącym filmie Warner Bros.!

Ostatnio poinformowaliśmy Was o tym, że Warner przegląda listę aktorek, które mogłyby zagrać Batgirl. Okazuje się, że polowanie zakończenie, a rolę Barbary Gordon otrzymała Leslie Grace znana z In the Heights.

Grace, jest teraz trzecią Latynoską, która zostanie obsadzona w projekcie DC. Pierwsze dwie to Sasha Calle jako Supergirl w The Flash i Rachel Zegler, która dołączyła do obsady Shazam: Fury of the Gods.

kadr z filmu In the Heights

Zobacz również: The Making of Loki – oto zwiastun produkcji przedstawiającej kulisy serialu!

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.


Źródło: thewrap.com/Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?