Batgirl
Batgirl

Batgirl – pierwsza grafika koncepcyjna trafiła do sieci! | DC FanDome

Niedawno co ogłoszono, która aktorka wcieli się w Barbarę Gordon, a już dzisiaj otrzymujemy pierwszą grafikę koncepcyjną filmu Batgirl! Dodatkowo dowiedzieliśmy się o bardzo ważnej rzeczy dotyczącej tej postaci…

Barbara Gordon w filmie Batgirl, będzie poruszać się po dachach Gotham w rudych włosach! Niby mały detal, ale na pewno cieszy wielu fanów komiksów. Przejdźmy jednak do rzeczy. DC FanDome przyniosło nam już masę niesamowitych zwiastunów i zapowiedzi, ale to jeszcze nie koniec eventu… Tym razem przyszła pora na film Batgirl! Warner Bros. zaprezentowało pierwszą grafikę koncepcyjną produkcji!

Batgirl - pierwsza grafika koncepcyjna trafiła do sieci! | DC FanDome

Grafika koncepcyjna filmu Batgirl, HBO Max

Zobacz również: Blue Beetle – Latynoski superbohater na pierwszej grafice koncepcyjnej! | DC FanDome

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

W główną rolę wcieli się Leslie Grace, a na stołku reżyserskim zasiądą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Film trafi ekskluzywnie na HBO Max w 2022 roku.


Źródło: DC FanDome / Ilustracja wprowadzenia: DC Comics

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?