Batgirl
Batgirl

Batgirl – Jacob Scipio dołącza do obsady filmu DC!

Ostatni weekend był pełen niesamowitych newsów ze świata DC. Otrzymaliśmy wysoce oczekiwany zwiastun The Batman, pierwszy klip z filmu Black Adam, czy też pierwszą grafikę koncepcyjną z Batgirl. To jednak nie koniec nowostek z tego świata…

Wiemy już, że w główną rolę filmu Batgirl wcieli się Leslie Grace, a w jej filmowego ojca wcieli się J.K. Simmons. Co jednak z głównym złoczyńcą, którym prawdopodobnie będzie Firefly? Cóż na ten moment nie mamy żadnego potwierdzenia, ale dzięki portalowi Deadline, wiemy, że do obsady właśnie dołączył Jacob Scipio znany m.in. z filmu Bad Boys for Life! Myślę, że aktor wcieli się albo w głównego antagonistę filmu lub w główny obiekt westchnień Barbary Gordon. A może nawet oba. Na ten moment wiemy bardzo mało na temat owego projektu, więc jedyne co nam pozostaje to spekulacje… a no i oczywiście jedna grafika koncepcyjna.

Batgirl - pierwsza grafika koncepcyjna trafiła do sieci! | DC FanDome

Grafika koncepcyjna filmu Batgirl, HBO Max

Zobacz również: Aquaman and the Lost Kingdom – kolejne zdjęcia Black Manty!

Postać Bargirl pojawiła się na kartach komiksów w 1967 roku, jako Barbara Gordon, córka Komisarza Gordona w The Million Dollar Debut of Batgirl! autorstwa Gardnera Foxa, z rysunkami Carmine Infantino. To także jedna z najpopularniejszych superbohaterek, która dotychczas nie doczekała się swojego własnego filmu. Postać pojawiła się już na dużym ekranie m.in. grana przez Alicię SIlverstone w Batman i Robin oraz Rosario Dawson w animacji LEGO BATMAN: FILM.

W główną rolę wcieli się Leslie Grace, a na stołku reżyserskim zasiądą Adil El Arbi oraz Bilall Fallah (Bad Boys for Life). Film trafi ekskluzywnie na HBO Max w 2022 roku.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?