Issa Rae w Barbie
Issa Rae w Barbie

Barbie – Issa Rae, Michael Cera oraz Hari Nef dołączyli do obsady filmu!

Obsada nadchodzącego filmu Grety Gerwig Barbie wciąż się powiększa! Ostatnio pisaliśmy, iż do projektu dołączył Will Ferrell, zaś tym razem portal Collider poinformował o dwóch nowych nazwiskach. Są to: Issa Rae oraz Michael Cera! Otrzymaliśmy także informacje od Deadline, iż do obsady filmu dołączyła modelka, Hari Nef.

Podobnie jak w przypadku fabuły Barbie nie posiadamy informacji dotyczących szczegółów ról wspomnianych aktorów. Do tej pory dowiedzieliśmy się, iż w role Barbie i Kena wcielą się Margot Robbie oraz Ryan Gosling. W pozostałych rolach pojawią się m.in. Kate McKinnon, Simu Liu, America Ferrara, Ariana Greenblatt, a także Will Ferrell. Mimo otrzymania nowych informacji dotyczących obsady projektu, wciąż nie znamy szczegółów jego fabuły.

michael cera

fot. kadr z filmu Scott Pilgrim kontra świat

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Film wyreżyseruje Great Gerwig. To obecnie jedno z najgorętszych nazwisk reżyserskich w Hollywood. Autorka zadebiutowała 4 lata temu rewelacyjnie przyjętym Lady Bird, który przyniósł jej dwie nominacje do Oscara za reżyserię i scenariusz. Kolejnym filmem Małe kobietki zdobyła następną na swoje konto, a sam film mógł się pochwalić jeszcze pięcioma, w tym za najlepszy film.

Zobacz również: Aktor z Thora aresztowany pod zarzutem przestępstw seksualnych na dzieciach


Źródło: Collider, Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?