thor
thor

Asgardians of the Galaxy szykują się do walki w klipie Thor: Miłość i grom

Thor: Miłość i grom uderza z kolejną porcją materiałów wideo szykujących nas na lipcową premierę. Tym razem mamy krótkie zbliżenie na Thora i jego ekipę.

Na nowym klipie oglądamy zabawny przedsmak starcia naszych Asgardians of the Galaxy. A przede wszystkim Thor rozmawia chwilę z tubylcami zaatakowanej planety, po czym wygłasza krótkie przemówienie, nim wraz z Peterem Quillem i spółką rzuci się w bój. Warto zaznaczyć że padają tam słowa o zabijaniu boga, można zatem uznać, że to także swojego rodzaju wstęp do knowań Gorra Rzeźnika.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W filmie Marvel Studios, Bóg Piorunów (Chris Hemsworth) wyrusza na wyjątkową misję, by odnaleźć wewnętrzny spokój. Przyjemną emeryturę Thora przerywa jednak spotkanie z Gorrem Rzeźnikiem Bogów (Christian Bale) – galaktycznym zabójcą, który pragnie zagłady wszystkich wiecznych istot. Aby stawić czoła zagrożeniu, Thor wzywa na pomoc Walkirię (Tessa Thompson), Korga (Taika Waititi) i swoją byłą dziewczynę Jane Foster (Natalie Portman), która z niewiadomych przyczyn potrafi władać jego magicznym młotem Mjolnirem. By odkryć tajemnicę Rzeźnika Bogów i powstrzymać go nim będzie za późno, bohaterowie muszą się zmierzyć z kosmicznymi przeciwnościami.

thor

Film Thor: miłość i grom, wyreżyserowany przez Taikę Waititi (Thor: RagnarokJojo Rabbit) i wyprodukowany przez Kevina Feige’a i Brada Winderbauma, wchodzi na ekrany kin w Polsce już 8 lipca 2022 roku.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?