argylle - tajny szpieg
argylle - tajny szpieg

Argylle to James Bond czy raczej Johnny English? Pierwsze recenzje już napływają!

Argylle – Tajny szpieg trafi do kin już w ten piątek. Produkcja jednak miała już pokazy prasowe, a za tym pojawiły się pierwsze recenzje. Jak wypadł nowy film Matthew Vaughna?

Argylle – Tajny szpieg to jeden z bardziej wyczekiwanych filmów, a przynajmniej dla fanów Vaughna czy Henry’ego Cavilla. Pojawiły się już pierwsze opinie owej produkcji, gdyż pierwsze pokazy prasowe za wielką wodą są już za nami. Jak wypadł najnowszy film tego jakże uznanego reżysera?

Argylle – nowy James Bond czy raczej Johnny English?

Niestety najnowszy film Matthew Vaughna nie zebrał zbyt dobrych opinii. Mówi się, że jest to bardziej szpiegowski żart, aniżeli dobre komediowe kino akcji niczym z Bondów z Rogerem Moorem. Nie jest to nic odkrywczego, a na dodatek strasznie się dłuży. Mimo wszystko na pochwalę zasługują Bryce Dallas Howard oraz Sam Rockwell. Produkcja zebrała jedynie 34% w serwisie Rotten Tomatoes.

Nowinki ze świata kina na Movies Room:

O czym opowie Argylle?

Najnowszym filmem Matthew Vaughna będzie Argylle – Tajny szpieg. Produkcja opowie historię Elly Conway, która jest samotną pisarką, której tytuł o szpiegu staje się międzynarodowym hitem. Kiedy jednak fabuła fikcyjnych książek Elly – które koncentrują się na tajnym agencie Argylle i jego misji rozwikłania globalnego syndykatu szpiegowskiego – zaczyna odzwierciedlać tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej, spokojne wieczory w domu stają się przeszłością.

Film trafi do kin 02 lutego 2024 roku.


Źródło: RottenTomatoes.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?