furiosa
furiosa

Anya Taylor-Joy zakończyła prace na planie Furiosy!

Anya Taylor-Joy jest dosłownie zasypywana rolami i bez wątpienia należy do czołowych młodych gwiazd swojego pokolenia. Do najgłośniejszych przyszłych produkcji z nią należy oczywiście prequel Mad Maksa.

Teraz zaś aktorka potwierdziła za pośrednictwem Instagrama, że zakończyła już zdjęcia do Furiosy, dziękując przy tym osobom, z którymi współpracowała. Prace na planie w Australii miały pewne problemy (w tym George Miller, który musiał uporać się z COVID-em), ale wygląda na to, że ostatecznie wszystko wychodzi już na prostą.

furiosa

kadr z filmu Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W rolach głównych pojawią się Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth. Oprócz nich na ekranie wystąpi także Yahya Abdul-Mateen II. Miller napisał scenariusz wraz z Nico Lathourisem, a prequel przedstawi historię Furiosy, zanim pomogła Maxowi Rockatansky na pustyni. W filmie Mad Max: Na drodze gniewu w rolę Furiosy wcieliła się Charlize Theron.

Producentami filmu są Doug Mitchell i George Miller. Premierę produkcji zapowiedziano na maj 2024 roku.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?