circe dc komiksy
circe dc komiksy

Anya Chalotra jako Circe? James Gunn udostępnia fanowskie grafiki. Jest świetnie!

Czy Anya Chalotra jako Circe to casting idealny? Być może. Sam James Gunn jest zachwycony tym wyborem do tego stopnia, że udostępnił fan arty prezentujące aktorkę jako postać.

Gwiazda Wiedźmina dołączyła do świata DC wykreowanego przez Jamesa Gunna. Anya Chalotra zadebiutuje w Creature Commandos jako Circe, która również jest wiedźmą, podobnie jak Yennefer z Vengerbergu. Różnica między tymi dwiema postaciami jest jednak taka, że jedna z nich jest zła, a druga dobra.

Prawdziwa sztuka!

James Gunn jest znany z tego, że lubi mieć dobry kontakt z fanami na swoich social mediach. Teraz również to udowodnił. Reżyser udostępnił kilka fan artów stworzonych przez fanów DC. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć merch, który prezentuje Anyę Chaltorę jako właśnie Cirice. Jeden z fan artów jest naprawdę nadzwyczajny, gdyż wzorowany jest na jednym z klasycznych komiksów.

Więcej o powstającym uniwersum filmowym DC Universe przeczytasz na Movies Room:

Kim jest Circe?

Circe to postać z komiksów DC Comics. Jest znana głównie jako przeciwniczka Wonder Woman. Circe jest w mitologii greckiej czarownicą z wyspy Aeaea, która potrafiła zmieniać ludzi w zwierzęta za pomocą swojej magii. W świecie DC Comics, Circe jest przedstawiana jako potężna czarownica o podobnych zdolnościach. Często jest antagonistką, która staje w drodze superbohaterom, w tym Wonder Woman, oraz innych postaciom z uniwersum DC. Jej postać przewija się w różnych historiach komiksowych, prezentując jej różne aspekty i motywacje.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?