Among the Shadows
Among the Shadows

Among the Shadows – Lindsay Lohan kontra wilkołaki w zwiastunie thrillera!

Wytwórnia Momentum Pictures opublikowała nowy zwiastun filmu z Lindsay Lohan w roli głównej, gdzie aktorka stawi czoła wilkołakom! Mowa tutaj o thrillerze zatytułowanym Among the Shadows. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Bad Boys for Life – oni wrócili! Pierwsze spojrzenie na bohaterów i utwór P. Diddy’ego!

Kristy Wolfe (Charlotte Beckett) to mieszkająca w Brukseli prywatna pani detektyw wywodząca się od wilkołaków. Bohaterka musi wziąć się ostro do pracy, gdy zostaje zabity jej wujek, Harry Goldtsone, w czysto politycznie umotywowanym ataku. Patricia Sherman (Lindsay Lohan), a więc żona prezesa Federacji Europejskiej, Richarda Shermana, wynajmuje Wolfe do zbadania morderstwa Goldstone’a. Mężczyzna był odpowiedzialny za kampanię jej ukochanego. Wolfe trafia na trop skomplikowanej intrygi. W związku z tym, będzie musiała wykorzystać wszystkie swoje wrodzone instynkty, w celu rozwikłania powierzonej jej sprawy, a także pozostać przy życiu wystarczająco długo, aby zdemaskować otaczającą bohaterkę konspirację.

Film wyreżyserował Tiago Mesquita. W jego obsadzie znajdują się również Gianni Capaldi i Dominik Madani.

Kariera Lohan legła dłuższy czas temu w gruzach. Ostatnio aktorkę było można podziwiać, w delikatnie rzecz ujmując, thrillerze erotycznym zatytułowanym The Canyons. Lohan zmaga się okropnie z odzyskaniem swojej utraconej sławy. Czasy Wrednych dziewczyn już dawno przeminęły w jej wypadku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Momentum Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?