Amber Heard aquaman rozprawa sądowa johnny depp
Amber Heard aquaman rozprawa sądowa johnny depp

Amber Heard nie czuje się winna po przegranej sprawie z Deppem

Amber Heard znowu nadaje. Wygląda na to, że nie uwolnimy się w najbliższym czasie od historii związanych z nią czy jej byłym małżonkiem. Tym razem nie w mediach społecznościowych, a w wywiadzie.

Aktorka zdecydowała się na rozmowę z NBC News, gdzie opowiedziała co nieco o swoim stanowisku. Amber Heard określiła proces jako “surrealistyczny i trudny”, dodając, że aż do śmierci będzie broniła swoich zeznań.

Nigdy wcześniej nie przeżyłam większego upokorzenia, zostałam odarta z człowieczeństwa – wyjaśnia.

Myślę, że nawet gdyby sprawę prowadzi najlepszy sędzia, nie dałoby się tej sytuacji uniknąć. Każdego dnia po przekroczeniu trzech, czterech, czasem sześciu przecznic słyszę zawołania w rodzaju “spalić wiedźmę”, “śmierć Amber”.

Dodała też między innymi, że w trakcie rozprawy ona i jej obrońcy musieli mierzyć się z “fanami Jacka Sparrowa”, którzy wyśmiewali ich w społecznościowych mediach takich jak TikTok, Instagram czy Twitter, uważając to za nieuczciwe.

Nie obchodzi mnie, co ktoś o mnie myśli albo jaka jest wasza ocena tego, co wydarzyło się w trakcie mojego małżeństwa za zamkniętymi drzwiami. Nie sądzę, żeby przeciętna osoba mogła mieć pojęcie o tych sprawach, więc nie biorę tego do siebie. Ale nawet jeżeli ktoś jest pewien, że zasługuję na to wszystko i uważa, że kłamię, nie mógłby spojrzeć mi w oczy i powiedzieć, że w social mediach doszło do uczciwej reprezentacji stron konfliktu.

Poniżej zaś możecie obejrzeć część rozmowy:

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Rozprawa Deppa i Heard swój początek miała już w 2018 roku., gdy napisała artykuł w Washington Post, w którym opowiadała o przemocy domowej. Przez rzeczony tekst bardzo mocno ucierpiała kariera Johnny’ego Deppa, przez co stracił między innymi rolę w Piratach z Karaibów czy też serii Fantastyczne Zwierzęta. 1 czerwca, po trzech dniach debaty, ława przysięgłych w sądzie w Fairfax orzekła, że Amber Heard jest winna zniesławienia. Johnny Depp pierwotnie starał się otrzymać 50 milionów dolarów, natomiast otrzymał 15 milionów dolarów. Natomiast Heard, która domagała się 100 milionów dolarów, otrzyma 2 miliony dolarów.

amber heard

fot. kadr z wywiad w NBC

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: NBC News

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?