Najlepsze filmy animowane XXI wieku jak wytresować smoka
Najlepsze filmy animowane XXI wieku jak wytresować smoka

Aktorska wersja Jak wytresować smoka obsadzona?

Wygląda na to, że prace nad aktorską wersją filmu Jak wytresować smoka zaczęły nabierać tempa. Według najnowszych informacji, znaleziono kandydatów do kilku głównych ról.

Niedawno poinformowano nas, iż rozpoczęto prace nad aktorską wersją Jak wytresować smoka. Nie minęły dwa tygodnie, a kolejne źródła mówią, kto może wcielić się w głównych bohaterów produkcji. Będą to niewątpliwie znane nazwiska.

Kogo możemy zobaczyć w aktorskiej wersji Jak wytresować smoka?

Według najnowszych pogłosek, które przekazał Daniel Richtman, ujawniono kandydatów do ról Czkawki, Astrid oraz Stoika. Są to kolejno: Jack Dylan Grazer (Shazam!), Auli’i Cravalho (Vaiana: Skarb oceanu), a także Joel Edgerton (Obi-Wan Kenobi).

jack dylan grazer

fot. kadr z filmu Shazam!

Zobacz również: Sprawdźcie jak wygląda zabawa solo oraz w kooperacji w nadchodzącym Redfall!

Opis trzeciej części Jak wytresować smoka:

Zaskakująca opowieść o dojrzewaniu, szukaniu odwagi w obliczu nieznanego, a także o tym, jak trudno rozstać się z kimś bardzo bliskim. To, co zaczęło się jako niespotykana przyjaźń miedzy dorastającym Wikingiem i budzącym strach smokiem z gatunku Nocna Furia, przerodziło się w trylogię obejmującą całe ich życie. Nieoczekiwane pojawienie się smoczycy z gatunku Biała Furia zbiega się z najmroczniejszym okresem w dziejach ich osady, więc Czkawka i Szczerbatek muszą wyruszyć na wyprawę do ukrytego świata, istniejącego wyłącznie w mitach. W ostatniej części opowieści Czkawka i Szczerbatek odnajdą swoje właściwe przeznaczenie, a smok i jego jeździec będą razem walczyć, by bronić wszystkiego, co dla nich najcenniejsze.

Zwiastun finału trylogii

Zobacz również: Jack Rowan i Tahirah Sharif w thrillerze kryminalnym A Town Called Malice. Kiedy premiera?


Źródło: The Direct / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Jak wytresować smoka

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?