sanah akademia pana kleksa
sanah akademia pana kleksa

Akademia Pana Kleksa i sanah łączą siły! Posłuchaj singla promującego film!

Już w styczniu do kin trafi nowa Akademia Pana Kleksa z Tomaszem Kotem. Singlem promocyjnym natomiast zajęła się sanah.

Nowa Akademia Pana Kleksa… ma rozmach. Do promocji nowej wersji kultowej adaptacji książki Jana Brzechwy poproszoną jedną z największych gwiazd polskiej muzyki pop – sanah.

Jestem Twoją bajką

Najnowszy singiel sanah pod tytułem Jestem Twoją bajką ma premierę 8 września o godzinie 0:00. Już dziś ustaw sobie powiadomienie dotyczące najnowszego, miejmy nadzieje hitu, młodej i prężnie rozwijającej się artystki. W zapowiedzi teledysku możemy zobaczyć między innymi Piotra Fronczewskiego, który wystąpił w pierwszej adaptacji Brzechwy, jako tytułowy Pan Kleks. Rodzi się teraz pytanie – czy soundtrack z nowej Akademii Pana Kleksa również będzie tak dobry jak kultowy oryginał?

Zobacz również: Filmowe zestawy w McDonald’s! Dowiesz się w jakich filmach wystąpiły produkty

Film w reżyserii Macieja Kawulskiego to uwspółcześniona wersja klasycznej bajki Brzechwy, pokazująca, że szkoła i edukacja jest dla wszystkich, bez względu na szerokość geograficzną, płeć i kulturowe pochodzenie. W Akademii Pana Kleksa uczyć się będą się dzieci z całego świata.

W Ambrożego Kleksa wcieli się Tomasz Kot, a Adę Niezgódkę zagra debiutująca na wielkim ekranie Antonina Litwiniak. Scenariusz napisał Krzysztof Gureczny, za produkcję filmu odpowiedzialna jest firma Open Mind Production. Nagrania Kleksa odbywały się w różnych miastach w Polsce oraz w Norwegii. Premiera przygód Pana Kleksa i jego podopiecznych zapowiedziana jest na 2023 rok.

akademia pana kleksa

fot. Bartek Cierlica / materiały prasowe


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr ze zwiastuna “Jestem Twoją bajką” (Bartek Cierlica)

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?