Adam Sandler świętuje 25 rocznicę.
Adam Sandler świętuje 25 rocznicę.

Adam Sandler świętuje 25 rocznicę.

Adam Sandler powraca do roli Farciarza Gilmora, a wraz z nim jego ekranowy rywal. Okazja niesamowita, bo w lutym mija rocznica od premiery produkcji.

Niektórzy aktorzy najczęściej zaraz po premierze odcinają się od swojej roli i nie interesują nią za bardzo, przykładem może być Samuel L. Jackson. Z kolei inna grupa artystów mimo zakończenia zdjęć nadal żyje swoją kreacją, wczuwa się i robi różne dodatkowe akcje związane z nią. Do tej drugiej grupy mógłbym zaliczyć Adama Sandlera, który mimo mnogości swoich wystąpień nie zapomniał o swojej pracy wykonanej dokładnie ćwierć wieku temu. Tyle lat bowiem ma film Farciarz Gilmor. W związku z 25 rocznicą jego premiery Adam Sandler wraz ze swoim ekranowym przeciwnikiem Christopherem McDonaldem zaprezentowali ponownie swoje golfowe umiejętności. Panowie zamieścili w mediach społecznościowych nagrania ze swoimi zmaganiami. Wcielili się oni na materiałach znowu w swoje role sprzed lat.

Zobacz również: Adam Sandler chce w przyszłości stworzyć własne kinowe uniwersum?

Ok, minęło 25 lat odkąd to robiłem. Zobaczmy co się wydarzy. Jestem przerażony. Shooter McGavin to dla ciebie. [uderzenie w piłkę] I nie okłamuję ciebie, to jest powalające… powalające. Poszło całkiem nieźle. – mówi Adam Sandler w nagraniu.

Na odpowiedź ekranowego rywala Farciarza Gilmora nie trzeba było długo czekać.

Niezła próba Gilomore, 25 lat tak? Zobaczmy czy to jest tura Shootera. Sprawdźmy to. O tak.- tymi słowami zaczyna swój materiał Christopher McDonald.

Widać, że panowie po latach nadal czują charakter swoich postaci. Wiele osób przyłączyło się do świętowania poprzez własne materiały, poniżej znajdują się niektóre z nich. Co więcej, wielu fanów chciałoby drugiej części przygód niezwykłego golfisty. Jest to jednak bardzo mało prawdopodobny scenariusz.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Hubie ratuje Halloween

Redaktor współprowadzący działu Gry

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?