sherlock robert downey jr, adam mckay
sherlock robert downey jr, adam mckay

Adam McKay i gwiazdorska obsada w nowym filmie

Adam McKay szykuje się do nakręcenia kolejnego filmu. Jak na reżysera Nie patrz w górę przystało, jego nowy projekt będzie obfitował w znane nazwiska!

Produkcja, którą wyreżyseruje Adam McKay nosi tytuł: Average Height, Average Build. W jej obsadzie znaleźli się: Robert Pattinson (Lighthouse), Amy Adams (Nowy początek), Robert Downey Jr. (Avengers: Koniec gry), Forest Whitaker (Czarna Pantera), a także Danielle Deadwyler (Till).

Zaczarowana - Amy Adams powróci w kontynuacji!

fot. Amy Adams w filmie Zaczarowana

Zobacz również: Ti West szczerze o nienominowaniu Mii Goth do Oscara za rolę w Pearl

Average Height, Average Build będzie zawierać podobne cechy, co większość projektów McKaya. Film bowiem ma stanowić czarną komedię, która poruszy temat korupcji szerzącej się w polityce.

Pattinson wcieli się w seryjnego mordercę, który werbuje pewną lobbystkę (Adams), aby ta zmieniła prawo, dzięki któremu łatwiej uniknie morderstwa. Downey Jr będzie emerytowanym policjantem, który nie rezygnuje z badania morderstw, a zabójca spróbuje powstrzymać go przed podążaniem za jego śladem.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?