talk to me a24
talk to me a24

A24 prezentuje niepokojący horror od RackaRacka! Pełnometrażowy debiut z Sundance

Danny oraz Michael Philippou, znani przede wszystkim za karierę na YouTube’ie, wkraczają na scenę kinową! Pełnometrażowy debiut RackaRacka nadejdzie do kin już tego lata, a wytwórnią wspierającą to dzieło będzie A24. Właśnie otrzymaliśmy obiecujący zwiastun filmu pt. Talk To Me!

Gatunek horrorów rozkwita na nowo! Tylko w tym roku (a przypomnę, że mamy dopiero kwiecień) w kinach mogliśmy ujrzeć takie produkcje jak M3GAN, Pukając do drzwi, Skinamarink albo ogromnie kasowy film pt. Krzyk 6. To jednak nie koniec emocji, gdyż w najbliższych miesiącach czekają nas inne interesujące filmy z tego gatunku. Najbliżej nas znajduje się wysoce oczekiwany powrót do serii Martwe zło, ale nie można również zapomnieć o pewnej produkcji A24 – wytwórni, która w ostatnich latach stworzyła jedne z najbardziej przerażających horrorów. Tym tytułem jest Talk To Me!

Zobacz również: A24 wyprodukuje film na podstawie viralowych nagrań z YouTube’a

talk to me

Plakat filmu Talk To Me, A24

O czym jest Talk To Me?

Produkcja w reżyserii braci Philippou wprowadzi kolejną zabójczą zabawę. Tym razem nie odkryjemy mrocznej strony Papier, kamień, nożyce, ale raczej ujrzymy coś kompletnie nowego. Podczas amerykańskiej imprezy, grupa znajomych wpada na pomysł, aby zagrać w tytułową grę. Na pierwszą ofiarę uczestniczkę zgłasza się Mia (Sophia Wilde). Imprezowa atmosfera szybko jednak zanika i przeradza się w demoniczną przejażdżkę…

W obsadzie tego widowiska znaleźli się również: Joe Bird, Alexandra Jensen, Otis Dhanji oraz Miranda Otto. Talk To Me będzie pełnometrażowym debiutem braci Philippou. Jeden z nich – Danny – napisał również scenariusz, przy którym pomógł mu Bill Hinzman.

Talk To Me – zwiastun pełnometrażowego debiutu braci Philippou


Źródło: A24, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kolaż własny – kadr z filmu Talk To Me; fot. materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?