Logan – Caliban na nowym zdjęciu promującym produkcję!

Pomimo faktu, że poznaliśmy rzeczoną w tytule newsa postać w filmie X-Men: Apocalypse, to Stephen Merchant zagra w Loganie zupełnie inną wersję Calibana. Poniżej znajdziecie zdjęcie, dzięki któremu możecie bliżej przyjrzeć się omówionemu bohaterowi.

C0Ql7U2WQAAOHwx

Zobacz również: Hannibal – jakie plany mają twórcy wobec potencjalnego 4. sezonu?

Tómas Lemarquis wcielił się w Calibana w dziejącym się w latach 80 XX wieku X-Men: Apocalypse, jednakże to Stephen Merchant zagra wspomnianego bohatera w produkcji Logan, którego będzie mieć miejsce w niedalekiej przyszłości. Jak już wspomniałem we wstępie, widzowie ujrzą nową wersję nadmienionej postaci. Jest to nieco niezrozumiałe, ponieważ taka zagrywka twórców nie ma żadnego sensu, jeśli rozpatrzymy ją w sensie ciągłości serii. Mimo to, rola Merchanta pozostaje ciągle tajemnicą, lecz wszystko wskazuje na to, iż będzie on pomagał Wolverine’owi opiekować się profesorem Xavierem.

Opis dystrybutora (kino): Zmęczony życiem Wolverine czuje się zagubiony w świecie, w którym zdziesiątkowani mutanci X-Men żyją na marginesie społeczności ludzkiej. Jego mentor Charles Xavier (Patrick Stewart – seria “Star Trek”), znany jako Profesor X, przekonuje go, by wziął udział w ostatniej misji, w której stawką jest życie młodej dziewczyny, jedynej nadziei rasy mutantów.

Obsada widowiska: Hugh Jackman – Logan / Wolverine, Patrick Stewart – Charles Xavier / Profesor X, Richard E. Grant – Dr Zander Rice, Boyd Holbrook – Donald Pierce, Stephen – Merchant Caliban, Dafne Keen – Laura Kinney / X-23, Doris Morgado – Maria i Elizabeth Rodriguez – Gabriela.

Polska premiera filmu Logan odbędzie się 3 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?