“Born to Be Blue” – Ethan Hawke jako Chet Baker w pierwszym zwiastunie

IFC Films opublikowała właśnie zwiastun produkcji “Born to Be Blue”, w której zobaczymy Ethana Hawke’a (“Dzień próby”, “Przed wschodem słońca”) jako Cheta Bakera, legendarnego muzyka jazzowego, który w latach pięćdziesiątych był na samym szczycie, ale już dekadę później jego kariera i życie osobiste legły w gruzach z powodu wieloletniego uzależnienia od heroiny.

 

Film Roberta Budreau (“Solo”, “Kraina piękna”), określany jako anty-biografia, koncentruje się właśnie na momencie kryzysu trębacza i próbie jego powrotu na scenę, podjętej przy wsparciu nowej kochanki. 

https://www.youtube.com/watch?v=qS6mDnsujX8

Na ekranie pojawią się także: Carmen Ejogo (“Selma”, “Para na życie”), Callum Keith Rennie (“Californication”, “Efekt motyla”) oraz Stephen McHattie (“300”, “Źródło”).

“Born to Be Blue” miał swoją premierę podczas zeszłorocznego TIFF. Na ekranach amerykańskich kin pojawi się dwudziestego piątego marca.

Źródło: FirstShowing.net

Dziennikarz

Studentka czwartego roku Tekstów Kultury UJ.
Ze świata literatury najbardziej lubi powieści, ze świata muzyki - folk, ze świata kina - (melo)dramaty oraz indie. I Madsa Mikkelsena, oczywiście.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?