“Pogromcy duchów III” – zobacz zapowiedź zwiastuna!

W drugiej odsłonie “Pogromców duchów”, pewne medium przepowiedziało koniec świata na 14 lutego 2016 roku, czyli dzisiaj. Miejmy jednak nadzieję, że tak się nie stanie, szczególnie z jednego względu – Columbia Pictures właśnie opublikowała krótką zapowiedź pełnoprawnego zwiastuna trzeciej części serii w reżyserii Paula Feiga, który pojawi się 3 marca 2016 roku. Sprawdźcie zresztą sami!

https://www.youtube.com/watch?v=Zen753JD5kI

Opis dystrybutora (kino):

Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych lat osiemdziesiątych. Owszem, duchy wciąż grasują, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą… pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Bergman (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje zdezawuowana i wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu – kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin wkraczają do akcji…

W filmie “Pogromcy duchów III” występują: Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy i Leslie Jones – w rolach tytułowych bohaterek. Ponadto obsadę produkcji zasilają: Chris Hemsworth – asystent, Andy Garcia – Burmistrz Nowego Jorku, Michael K. Williams – Hawkins, Matt Walsh – Rourke i Neil Casey – główny antagonista obrazu.  W filmie wystąpi też Pat Kiernan w roli prezentera wiadomości, co akurat pokrywa sie z rzeczywistością.

Film “Pogromcy duchów III” wyreżyserował Paul Feig na podstawie scenariusza, który sporządził we współpracy z Katie Dippold. Obraz pojawi sie na srebrnych ekranach 15 lipca 2016 roku.

Ghost

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?