Stephen Lang chciałby zagrać Cable’a w “Deadpool 2” ?

Z dawna wyczekiwany “Deadpool” ledwie zagościł na ekranach kin, a już pojawiają się pierwsze spekulacje na temat jego kontynuacji, której powstanie jest niemal pewne. Jeśli zdecyfowaliście się pozostać na sali kinowej aż do końca napisów końcowych, zostaliście nagrodzeni krótką sceną, w której nasz ulubiony (anty)bohater zdradza, że w kontynuacji pojawi się Cable – mutant, zdolny do podróżowania w czasie oraz posiadający moce telekinetyczne, który często pojawia się u boku Deadpoola. Jaki aktor miałby jednak wcielić się w tę postać? Wyglada na to, że tą osobą bardzo chce być Stephen Lang – znany z roli czarnego charatketu w “Avatarze” Jamesa Camerona. Zamieścił bowiem na swoim kanale na Twitterze zdjęcia wraz z krótkimi informacjami, sygerującymi, że chciałby otrzymać tę rolę:

Cable Lang2

Cable Lang

Sądzicie, że aktor pasowałby do tej roli? Trzeba przyznać, że jego wybór mógłby się okazać trafiony…Czy studio da się przekonać aktorowi? Zobaczymy.

Źródło: twitter.com

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?