Power Rangers – nowe szczegóły dotyczące bohaterów!

Powrót Power Rangers na ekrany zbliża się wielkimi krokami, a dyskusje na ich temat nie cichną. Wiemy już trochę o tytułowych bohaterach, Zordonie (Bryan Cranston) ale także o czarnym charakterze – będzie to nikczemna Rita Repulsa (Elizabeth Banks). Tymczasem światło dzienne ujrzało kilka nowych informacji dotyczących i nowych i już zapowiedzianych postaci.

Zobacz również: Power Rangers – nowe zdjęcie Rity oraz zordy skrywające się w mgle na kolejnym plakacie filmu!

Po pierwsze, potwierdzone zostało, że Lord Zedd pojawi się w filmie. Prawdopodobnie nawiąże on współpracę z Ritą, lecz nie wiadomo czy będzie ona pracować dla niego, czy z nim. Być może ich kooperacja będzie polegała na zlokalizowaniu czegoś, co jest znane jako Kryształ Zeo. Co więcej, okazuje się, że nie będą oni jedynym zmartwieniem Rangersów. Goldar, o którego pojawieniu się wiedzieliśmy już wcześniej, ma odegrać w filmie większą rolę niż dotychczas sądzono. Po jego porażce na początku filmu, szczątki Goldara mają zostać rozrzucone po całym świecie. Dla Repulsy może być to świetny moment na znalezienie potężnego sojusznika, a to z pewnością nie spodobałoby się Rangersom.CnlRARyUIAEUxa5

Dodatkowo dowiedzieliśmy się o pochodzeniu Zordona. Twórcy postanowili pozostać przy oryginalnym pomyśle, tak samo jak w przypadku Czerwonego Rangera – Zordon istniał już od najwcześniejszych lat i dopiero później został przekształcony w swoją obecną formę.

Opis dystrybutora filmu: Power Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz  utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull Island, Giganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasa, Thor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

Źródło heroichollywood.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?