Hugh Jackman w obsadzie filmu True Diary of a Part – Time Indian

Jak podaje The Hollywood Reporter, Hugh Jackman, którego będziemy mogli za niedługo podziwiać w ostatniej części Wolverine’a, właśnie dołączył do obsady filmu pt. The Absolutely True Diary of a Part-Time Indian.

Film będzie adaptacją filmową książki autorstwa Shermana Alexie, która w Polsce ukazała się pod tytułem Absolutnie prawdziwy pamiętnik. Opowie o nastolatku będącym rdzennym mieszkańcem Ameryki, który na co dzień rysuje dowcipne historyjki komiksowe. Pewnego dnia opuszcza szkołę w rezerwacie i rozpoczyna naukę w zwykłym liceum jednocześnie stając się wyrzutkiem w swojej własnej społeczności i dziwolągiem wśród nowych znajomych.

absolutnie prawdziwy pamietnik sherman Alexie

Zobacz również: Logan – dwa nowe zdjęcia z filmu

Scenariusz sporządzi sam autor książki – Shemran Alexie we współpracy z Wyckiem Godfreyem (Ja, robot) i Isaakiem Klausnerem (Gwiazd naszych wina). Na razie nie wiadomo kto stanie na stanowisku reżysera.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: WENN.com

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?