The Belko Experiment – oto pierwszy zwiastun nowego filmu Gunna!

W sieci nareszcie, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pojawił się pełnometrażowy zwiastun nowego filmu Grega McLeana i Jamesa Gunna, a mowa tutaj o The Belko Experiment. Pierwszy z rzeczonych panów jest reżyserem wspomnianego horroru, a drugi jego scenarzystą i producentem. Zapraszamy do oglądania.

https://www.youtube.com/watch?v=qZNfwayNLL0

Zobacz również: Split – nowy zwiastun przerażającego obrazu grozy M. Nighta Shyamalana!

The Belko Experiment eksploruje zakręcony eksperyment społeczny, w którym grupa złożona z 80 Amerykanów zostaje zamknięta w biurze znajdującym się we wieżowcu. Akcja filmu rozgrywa się w Bogocie – stolicy Kolumbii. Nadmieniona grupa bohaterów sterowana jest przez nieznany głos z elektronicznego urządzenia, który zmusza ich do wzięcia udziału w zabójczej grze: zabić lub zostać zabitym.

Obsada filmu The Belko Experiment składa się z następujących gwiazd: John Gallagher Jr., Melonie Diaz, John C. McGinley, Tony Goldwyn, David Dastmalchian, Gail Bean, Michael Rooker, Valentine Miele, Sean Gunn, Mikaela Hoover, Josh Brener, Rusty Schwimmer, Joe Fria, James Earl, Brent Sexton, Stephen Blackehart, David Del Rio i Ben Davis.

Oprócz Jamesa Gunna funkcję producenta pełni również Peter Safran (Annabelle). Omawiany film pojawi się w kinach w marcu 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?