The Shack – nowy zwiastun ekranizacji bestsellera!

Z dniem dzisiejszym światło dzienne ujrzał zwiastun ekranizacji książkowego bestsellera – The Shack. Reżyserii podjął się Stuart Hazeldine, a w skład obsady wchodzą Sam Worthington (Avatar), Octavia Spencer (Ukryte działania), Radha Mitchell (Olimp w ogniu) i Tim McGraw (Wielki Mike).

Zobacz również: Avatar 2 – znamy datę premiery! Fox zdradza grafik filmów na najbliższe lata!

Oparta na bestsellerze New York Timesa opowieść, zabiera nas w duchową i budującą podróż mężczyzny – Mack’a Philipsa (Sam Worthington), ojca, który po rodzinnej tragedii wpada w depresję. Jego najgłębsze przekonania zostają poddane wielu próbom. W obliczu kryzysu wiary, Mack otrzymuje tajemniczy list, którego autor wzywa Mack’a do opuszczonej chatki w środku oregońskiej puszczy. Mimo obaw i wątpliwości, Mack wyrusza w podróż. Spotyka w chatce tajemniczą trójkę ludzi, na których czele stoi kobieta zwana Papa (Olivia Spencer). Dzięki temu spotkaniu Mack odkryje ważne fakty, które odmienią nie tylko zrozumienie tragedii jaka dotknęła jego rodzinę, ale także całe jego życie.

https://www.youtube.com/watch?v=CL0yUbSS5Eg

The Shack zadebiutuje na ekranach kin 3 marca 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?