Fale – nowy zwiastun polskiej produkcji!

Grzegorz Zariczny, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany reżyser m.in. na festiwalu Nowe Horyzonty, znowu zachwyca. W jego najnowszym filmie – Fale – podobnie jak w Cześć, Tereska poruszany jest problem dojrzewania, poszukiwania samego siebie przez nastolatków i dążenia do marzeń. Ponownie także, zamiast profesjonalnych aktorów, główne role otrzymały utalentowane niezawodowe aktorki. Co więcej, nowy obraz Zaricznego będzie prezentowany w ramach Konkursu Głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz Festiwalu Filmowego w Gdyni. Tymczasem światło dzienne ujrzał nowy zwiastun produkcji.

https://www.youtube.com/watch?v=InlzqXlO2Ng

Zobacz również: Fences – nowy zwiastun filmu w reżyserii Denzela Washingtona

Fale opowiadają o dwójce siedemnastoletnich przyjaciółek, Ani i Kasi, których jedynym marzeniem jest wybić się z rodzinnego miasta i zostać zawodowymi fryzjerkami. W tym celu odbywają praktyki w niewielkim salonie. Spotyka się to z niezrozumieniem ze strony otoczenia, z którym rodzi się poważny konflikt, a na dodatek, w życiu Ani pojawia się matka, z którą od lat nie miała kontaktu.

Fale zadebiutują na ekranach kin 9 grudnia 2016 roku.

Źródło: materiały prasowe/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?