“Szefowa” – nowy zwiastun oraz plakat komedii z Melissą McCarthy w roli głównej!

Studio Universal Pictures opublikowało nowy zwiastun swojej nadchodzącej komedii pt. “Szefowa“, której główną gwiazdą jest Melissa McCarthy. Nie zapomnijcie spojrzeć również na pierwszy plakat produkcji. Materiały promujące obraz znajdziecie poniżej.

  • Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=1jNWgac2sQc

  • Plakat:                                                   

Szefowa 2

Oficjalny opis dystrybutora (kino):

Michelle Darnell (Melissa McCarthy) to kobieta sukcesu, rekin biznesu. Tyle że za sukces ten zapłaciła więzieniem za szpiegostwo handlowe. Tak bywa. Teraz panna Darnell opuszcza zakład karny i zamierza wskrzesić karierę – stać się ulubienicą Ameryki. Tyle tylko, że dawni wrogowie nie zapomnieli jej grzechów przeszłości…

Obok nominowanej do Oscara Melissy McCarthy (“Gorący towar”) pojawi się na ekranie Kristen Bell (“Veronica Mars”),  Peter Dinklage (“Gra o tron”), Kathy Bates (“American Horror Story”) i Cecily Strong (“SNL”).

Produkcja oparta na oryginalnej postaci wymyślonej przez Melissę McCarthy, została nakręcona przez Bena Falcone’a (“Tammy”) na podstawie scenariusza sporządzonego przez główną gwiazdę obrazu, jego reżysera i Steve’a Mallory’a.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?