Terminator: Extermination pomysłem na start nowej serii? Rewelacyjny zwiastun koncepcyjny!

Przez ponad trzy dekady obecności Terminatora na salonie światowej kinematografii, seria przeszła swe wzloty i upadki. Ostatni film (Terminator: Genisys), krótko mówiąc, nie przypadł do gustu większości fanom tak bardzo, że planowana początkowo trylogia zakończyła się na tej właśnie produkcji. Wśród nich znaleźli się oczywiście specjaliści od animacji, którzy postanowili nie zdawać się na łaskę wszechmogących korporacji filmowych. Bruce Stirling oraz John Knox zaprezentowali zatem światu swój zwiastun koncepcyjny o nazwie Extermination. Zobaczcie sami!

https://www.youtube.com/watch?v=DqqOp8AEpEo

Zobacz również: Reboot Kruka z nowym tytułem oraz wytwórnią! Czy produkcja w końcu ruszy z miejsca?

Niniejszy materiał został gorąco przyjęty przez fanów jak i postronnych widzów. Wydaje się zatem, że wizja Stirlinga i Knoxa mogłaby znaleźć poklask wśród większej ilości odbiorców. Odcięcie się od przeszłości i oparcie filmu o nieznane dotąd postacie, żyjące wyłącznie w przyszłości, stanowiłoby nowe otwarcie w zmurszałej już nieco serii. Czy jest to pierwszy krok do zaistnienia na dużym ekranie? To chyba za dużo powiedziane, ale warto śledzić losy tego i innych zwiastunów koncepcyjnych.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna Extermination

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?