Rules Don’t Apply – Lily Collins śpiewa w nowym zwiastunie filmu

Wytwórnie Regency Enterprise i 20th Century Fox zaprezentowały wyjątkowy zwiastun nadchodzącego filmu w reżyserii Warrena Beatty’ego pt. Rules Don’t Apply. W materiale, który znajdziecie poniżej, możecie posłuchać jak Lily Collins śpiewa tytułową piosenkę The Rules Don’t Apply.

https://www.youtube.com/watch?v=THoPp5jokhg

Zobacz również: True Memoirs of an International Assassin – pierwszy zwiastun i plakat filmu!

Fabuła filmu Rules Don’t Apply osadzona jest w 1958 roku, w Hollywood. Królowa piękności z małego miasteczka, aktorka i pobożna baptystka, Marla Mabrey, wyrusza do Los Angeles, gdyż ma podpisany kontrakt z niechlubnym miliarderem, Howardem Hughesem. Na lotnisku poznaje swojego osobistego kierowcę, Franka Forbsa, który również pochodzi z religijnej i konserwatywnej rodziny. Para błyskawicznie wpada sobie w oko, sprawiając, że nie tylko wystawią na próbę swoje religijne przekonania ale również złamią pierwszą regułę Hughesa: pracownikom zabrania się być w bliskich stosunkach z aktorkami.

W filmie wsytępują: Lily Collins, Alden Ehrenreich, Warren Beatty, Haley Bennett, Alec Baldwin, Matthew Broderick, Candice Bergen, Steve Coogan, Martin Sheen, Ed Harris, Oliver Platt i Annette Bening.

rulesdontapplyposter

Rules Don’t Apply pojawi się w kinach 23 listopada 2016 roku. Polska data premiery na razie nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net / Ilustarcja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?