Jumanji – bohaterowie filmu na nowym zdjęciu

Produkcja do filmu Jumanji idzie pełną parą. Dwa dni temu informowaliśmy Was, że premiera obrazu została przesunięta z 28 lipca na 22 grudnia 2017 roku. Teraz Dwayne Johnson poprzez media społecznościowe informuje o całej sytuacji, publikując jednocześnie nowe zdjęcie z aktorami wcielającymi się w głównych bohaterów produkcji. Na fotografii, którą znajdziecie poniżej, możecie zobaczyć w całej okazałości Dwayne’a Johnsona, Jacka Blacka, Kevina Harta oraz Karen Gillan. 

Zobacz również: Jumanji – nowe zdjęcia z planu. Tajemnicza scenografia w sercu dżungli

Obsada filmu: Dwayne Johnson, Jack Black, Karen Gillan, Kevin Hart, Nick Jonas, Ser’Darius Blain, Madison Iseman, Alex Wolff i Morgan Turner. Warto tutaj dodać, że może się okazać, iż Johnson, Hart, Black i Gillan to swego rodzaju awatary grających w tytułową grę dzieci.

Reżyserem filmu jest Jake Kasdan (Zła kobieta, Sekstaśma). Scenariusz z kolei sporządził Scott Rosenberg (Con Air – lot skazańców, 60 sekund) wraz z pomocą Jeffa Pinknera, który służył jako konsultant. Matt Tolmach, William Teitler i Ted Field zajmują się produkcją omawianego dzieła. Producentami wykonawczymi są natomiast Mike Weber i Van Allsburg.

Jumanji oparte jest na powieści dla dzieci spod pióra Chrisa Van Allsburga, która została wydana w 1985 roku. Książka skupiała się na magicznej grze planszowej. Dzięki niej ożyły rośliny i zwierzęta, które zalały spokojne, amerykańskie przedmieście. W 1995 powstała kinowa adaptacja wyreżyserowana przez Joe’ego Johnstona. Jej gwiazdami byli Robin Williams, Bonnie Hunt, Kirsten Dunst, Bradley Pierce, Jonathan Hyde, Bebe Neuwirth, David Alan Grier i Patricia Clarkson. Według wypowiedzi Johnsona, nowy film nie będzie rebootem w pełnym słowa tego znaczeniu, lecz też po części kontynuacją wspomnianego obrazu.

Jumanji pojawi się w kinach 22 grudnia 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?