Doktor Strange – opis usuniętej sceny!

Już dziś mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mają okazję zobaczyć najnowsze dzieło studia Marvel pt. Doktor Strange. Z tej okazji reżyser filmu Scott Derrickson udzielił kilku wywiadów. W jednym z nich zdradził, że została nakręcona scena przestawiająca przeszłość Stephena Strange’a, ale ostatecznie nie udało się jej zagościć w finalnej wersji filmu. Oto wypowiedz reżysera na ten temat:

Nagraliśmy tę scenę. Jeśli znasz dobrze komiks, to wiesz, że Strange miał siostrę, która utonęła, kiedy był młody. To miało znaczący wpływ na jego decyzję, aby zostać lekarzem. Uwielbiam tę scenę. Była naprawdę świetna. Po prostu nie pasowała do filmu. Miało się wrażenie, jakby to ze sobą nie współpracowało. Lulu Wilson, dziewczyna która zagrała w Ouija: Narodzin Zła oraz Zbaw nas ode złego, zagrała jego siostrę. Mam nadzieje, że ta scena pojawi się na DVD lub Blu-Ray.

Zobacz również: Doktor Strange – Cumberbatch i reszta obsady wypowiadają się na temat głównego bohatera

Opis produkcji: Produkcja przedstawi historię utalentowanego i cenionego neurochirurga, Stephena Strange’a (Cumberbatch). Rzeczony bohater odkryje w obrazie ukryty świat magii oraz alternatywne wymiary po tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego straci czucie w dłoniach, co uniemożliwi mu dalszą pracę w branży medycznej. Z siedzibą umiejscowioną w Greenwich Village – dzielnicy mieszkalnej na Manhattanie w Nowym Jorku, tytułowy doktor jest zmuszony odłożyć swoje wielkie ego na bok i powziąć na barki rolę pośrednika pomiędzy realnym światem oraz ukrytą przed oczami ludzi rzeczywistością, wykorzystując szeroki wachlarz metafizycznych zdolności oraz artefaktów w obronie Kinowego Uniwersum Marvela. 

Obsada filmu Doktor Strange: Benedict Cumberbatch (Dr Stephen Strange), Tilda Swinton (Przedwieczny), Benedict Wong (Wong – sługa tytułowego bohatera), Chiwetel Ejiofor (Baron Karl Mordo), Rachel McAdams (Christine Palmer), Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Mads Mikkelsen (Kaecilius – główny antagonista obrazu), a także Scott Adkins i Amy Landecker, których role nie zostały jeszcze ujawnione. 

Reżyserem obrazu jest Scott Derrickson (Egzorcyzmy Emily RoseSinisterZbaw nas ode złego). Scenariuszem z kolei zajęli się Jon Spaihts (PrometeuszNajczarniejsza godzina 3D) i C. Robert Cargill (Sinister).

cr2vlm7wyaabl7

Doktor Strange pojawi się w polskich kinach już 26 października 2016 roku. Obraz będzie kontynuował trzecią fazę Kinowego Uniwersum Marvela, która została zapoczątkowana w maju przez obraz Joe’ego i Anthony’ego Russo pt. Kapitan Ameryka: wojna bohaterów.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?