Sing – nowy zwiastun animacji

Wytwórnia Universal Pictures zaprezentowała nowy zwiastun filmu animowanego pt. Sing. Trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=zD-4ak72kFM

Zobacz również: Zobacz jak aktorzy podkładają głos bohaterom Gdzie jest Dory!

Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Seth MacFarlane, Scarlett Johansson, John C. Reilly, Taron Egerton i Tori Kelly stanowią imponującą obsadę nowej muzycznej komedii opowiadającej o odkrywaniu ukrytej w każdym z nas, lśniącej gwiazdy.

Sing dzieje się w świecie do złudzenia podobnym do naszego, lecz zamieszkiwanym przez zwierzęta. Główną gwiazdą produkcji jest Buster Moon (zwycięzca Oscara Matthew McConaughey) – wytworny Koala będący właścicielem wielkiego niegdyś teatru, który niestety podupadł w trudnych czasach. Mimo to bohater nie załamuje się; jest wiecznym optymistą – no dobra, może odrobinę łajdackim, który kocha swój lokal ponad wszystko, a co za tym idzie, zapłaci każdą cenę, aby go zachować. Obserwując, jak marzenie jego życia rozpada się na kawałki, otrzymuje on ostatnią szansę przywrócenia teatrowi dawnej chwały poprzez zorganizowanie największego muzycznego widowiska w dziejach!

Uczestnikami wspaniałego konkursu talentów będą: mysz (Seth MacFarlane), która nuci tak płynnie, jak kantuje; nieśmiała nastoletnia słonica (Tori Kelly) z ogromną tremą; przeciążona podatkami matka (zwyciężczyni Oscara Reese Witherspoon) zajmująca się 25 świnkami; młody goryl będący gangsterem (Taron Egerton) starającym się zerwać z rodzinną organizacją przestępczą; a także punk-rockowa pani jeżozwierz (Scarlett Johansson) pragnąca zakończyć związek ze swoim aroganckim chłopakiem. Każde z wymienionych zwierząt przyjeżdża pod duży namiot Bustera mając nadzieję na zmianę własnego życia.

Sing 1

Do filmu skomponowano aż 85 utworów. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Garth Jennings (Syn Rambow, Autostopem przez galaktykę), a jego producentami są Chris Meledandri i Janet Healy.

Amerykańska premiera animacji odbędzie się 21 grudnia 2016 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?