Angel Has Fallen – Gerard Butler najedzie Rosję!!!

Niedawno informowaliśmy, że po Olimpie i Londynie ochroniarz Mike Banning jeszcze raz zawita na ekrany kin, podczas gdy kolejny zakątek świata stanie w ogniu. Upubliczniony niedawno dokładniejszy opis ujawnia, iż tym miejscem będzie tak bliska nam Rosja. Głównym antagonistą ma zostać rosyjska milionerka, mszcząca się za śmierć swojego syna. Film nosi tytuł Angel Has FallenUWAGA! Dalsza treść publikacji może zawierać potencjalne spoilery.

Kobieta weźmie sobie na bezpośredni cel Mike’a Banninga (Gerard Butler), jego żonę i trzy letnią córkę, przy okazji chętnie rozwali jednak też pół Ameryki. Film ma się zacząć od porządnej rozwałki Waszyngtonu przez którą prezydent Allen Trumbull (Morgan Freeman) zmuszony zostanie szukać schronienia w przeciwatomowym bunkrze w górskim kompleksie Raven Rock, a wysadzony w powietrze zostanie nawet samolot prezydencki Air Force One. Wobec takich zniszczeń szukający spokoju Mike Banning nie pozostanie obojętny i złamie wszelkie zasady militarnych działań międzynarodowych samotnie szturmując i najeżdżając Rosję.

Zobacz również: recenzja filmu Księgowy z Benem Affleckiem w roli głównej!

Znalezione obrazy dla zapytania olympus has fallen

Seria “w ogniu” nie jest wielkim przebojem komercyjnym, ale cieszy się dużym uznaniem wśród miłośników gatunku, jak i fanów Gerarda Butlera, dla którego jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych kreacji w karierze. Możliwość stworzenia finału trylogii powstała dzięki fenomenalnemu wynikowi finansowemu Londynu w ogniu w Chinach. Przy budżecie 60 milionów dolarów obraz zarobił na całym świecie 195 mln. Z czego około 40 milionów pochodzi właśnie z Azji.

Zobacz również: Prosta historia o morderstwie – recenzja filmu Arkadiusza Jakubika

źródło: thefilmcatalogue.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?