Roger Moore przeciw obsadzeniu kobiety w roli Jamesa Bonda! Kto jest jego faworytem?

Od kiedy usłyszano z ust Daniela Craiga słowa Wolalbym sobie pociąć nadgarstki, niż wcielić się w Jamesa Bonda ponownie, cały świat spekuluje na temat jego następcy w roli agenta 007. Aktor Roger Moore, który w latach 1973 – 1985 grał brytyjskiego szpiega, postanowił zabrać głos w tej sprawie przedstawiając swoich faworytów. Według niego dobrze w tej roli sprawdziłaby się gwiazda serialu Poldark, Aidan Turner. Mówił również, że świetnym wyborem jest także znany z serialu Nocny Recepcjonista oraz filmów Marvela, Tom Hiddleston. 

Zobacz również: James Bond nie miałby szans dostać się do MI6

turner i hoddleston

Moore ujawnił także, kto jego zdaniem nie powinien zagrać Bonda:

Mogłaby tym razem być kobieta, Jane Bond, ale nie miało by to nic wspólnego z Jamesem. Nie. Bond to Bond

Dotychczas o tych nazwiskach wspomina się przy temacie nowego filmu z agentem 007: Idris Elba, Jamie Bell, Charlie Hunnam, a także Gillian Anderson. Mówi się także o zmianie decyzji Daniela Craiga i jego powrocie. Sony nie chciało rezygnować z aktora oferując mu gigantyczną sumę za kolejne dwa obrazy. Pozostaje nam czekać więc na dalszy rozwój wydarzeń.

Zobacz również: Daniel Craig o potencjalnym powrocie do roli Jamesa Bonda

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: 007.com

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?