Scott Derrickson ma już plany dotyczące fabuły drugiej części Doktora Strange’a!

Choć dopiero co otrzymaliśmy pierwszy film z udziałem Stephena Strange’a, to filmowcy już zastanawiają się jak mogłaby wyglądać kolejna odsłona przygód Najwyższego Czarnoksiężnika. O wstępnych pomysłach dotyczących aspektów fabularnych opowiedział co nieco reżyser produkcji, Scott Derrickson:

Bardzo podoba mi się Nightmare i koncepcja kolejnego wymiaru w postaci Krainy Snów […] Zdecydowaliśmy się jednak nie umieszczać tego pomysłu [w pierwszym filmie], gdyż omówienie tak rozległego zagadnienia jak wymiar stworzony z naszych koszmarów wymaga znacznie większej ilości czasu. Mam nadzieję, że w przyszłości w końcu się tym zajmiemy, ponieważ jest to rewelacyjna koncepcja.

doctor voodoo avenger of the supernatural vol 1 4 002

Zobacz również: Doktor Strange – Team Cap, czy Team Iron Man? Kto mógł zastąpić Cumberbatcha?

Na razie są to jedynie czcze przesłanki reżysera, choć nie da się ukryć, iż pomysł rzeczywiście mógłby przypaść do gustu fanom (szczególnie tym zaznajomionym z komiksowym uniwersum). Czy słowa Derricksona znajdą swe odzwierciedlenie w rzeczywistości? Pełnej odpowiedzi udzieli nam druga część Doktora Strange’a, która, co oczywiste, jeszcze nie została zapowiedziana.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?