Zashchitniki (Guardians) – nowa scena z filmu! Kolejny bohater w akcji!

Promocja przyszłorocznego blockbustera o rosyjskich superbohaterach nabiera tempa. W sieci pojawił się nowy fragment filmu Zashchitniki (Guardians), który prezentuje jednego z bohaterów w scenie walki. Parę miesięcy temu mogliśmy oglądać w akcji szybkiego jak wiatr Khana, tym razem możemy sprawdzić możliwości i zastosowanie ekwipunku Lera (Sebastien Sisak), który posiada zdolność kontrolowania żywiołu ziemi, a przy okazji kolejny raz przekonać się jak prezentują się efekty komputerowe w rosyjskiej superprodukcji. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=AMpAb075mUA

Akcja tego blockbusterowego widowiska osadzona została w alternatywnej rzeczywistości, w której w czasach Zimnej Wojny tajna organizacja “Patriota” stworzyła czwórkę bohaterów o nadludzkich zdolnościach. Są nimi Kobieta-Woda (Ksenia), Człowiek-Ziemia (Ler) Człowiek-Wiatr (Khan) i Człowiek-Niedźwiedź (Arsus). Zwerbowano ich z różnych zakątków ZSRR, a moce odzwierciedlają siłę, duszę oraz charakter regionów pochodzenia tych postaci. W czasie istnienia Związku Radzieckiego potajemnie bronili ojczyzny, a po upadku ZSRR żyli w ukryciu. Po latach ponownie ruszają do walki, gdyż Rosji grozi wielkie niebezpieczeństwo.

Zobacz również: Nowy plakat Zashchitniki (Guardians) zapowiada sporą rozróbę w Moskwie

Zashchitniki (Guardians) reżyseruje Sarik Andreasyan (American Heist). Produkcją zajmuje się firma Enjoy Movies. Budżet filmu wyniósł 5 milionów dolarów. W rolach głównych pojawią się: Anton Pampuszny, Sanzhar Madiev, Sebastien Sisak, Alina Lanina, Stanislav Shirin. Zashchitniki (Guardians) trafią do kin 23 lutego 2017 roku. Polska premiera nie jest znana.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z klipu Zashchitniki (Guardians)

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?