A Cure for Wellness – pierwszy zwiastun thrillera Gore’a Verbinskiego

Wytwórnie 20th Century Fox i New Regency po tajemniczych wideach promujących najnowszy film Gore’a Verbinskiego pt. A Cure for Wellness, przyszedł czas na pierwszy zwiastun. W roli głównej, w produkcji, występuje Dane DeHann (Niesamowity Spieder-Man 2). Mroczny trailer znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=4mcVodJmBlU

Zobacz również: A Cure for Wellness – tajemnicze widea promujące najnowszy thriller Gore’a Verbinskiego

A Cure for Wellness opowiada o mężczyźnie, który jedzie do Alp Szwajcarskich, aby odebrać swojego szefa z pewnego instytutu terapeutycznego. Jednak gdy przybywa na miejsce, odkrywa, że jego szef zniknął. Zmuszony przedłużyć swoją wizytę w ośrodku mężczyzna zaczyna pojmować, że coś niezwykle groźnego dzieje się w instytucie.

W filmie oprócz wcześniej wspomnianego aktora występują również: Jason Isaacs (Harry Potter i Komnata Tajemnic), Mia Goth (Everest), Adrian Schiller (Dziewczyna z portretu), Celia Imre (Dziennik Bridget Jones), Lisa Banes (Zaginiona dziewczyna). Scenariusz przygotował Justin Haythe (Droga do szczęścia, Jeździec znikąd).

cureforwellnessplakat

Premiera filmu zaplanowana jest na 17 lutego 2017 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?