Jurassic World 2 – poważniejsza i mroczniejsza historia? J.A. Bayona opowiada o filmie!

Po tym, jak reżyser filmu Jurassic World, czyli Colin Trevorrow zdradził, że kontynuacja będzie zdecydowanie bardziej przerażająca oraz pełna napięcia w porównaniu z poprzednikiem, do sieci trafiły kolejne informacje na temat omawianego sequela, prosto od J.A. Bayony (Sierociniec, Niemożliwe, Siedem minut po północy), twórcy odpowiedzialnego za omawiany projekt.

Produkcja będzie mroczniejsza i znacznie bardziej przerażająca niż jej poprzedniczka.

jurassicworld0004

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki Vol. 2 – James Gunn o żeńskich postaciach w jego filmach!

Powiedział Bayona, po czym dodał:

Oczywiście, kiedy masz na planie Chrisa Pratta, film musi być również niezwykle zabawny. Jednakże obiecuje wam mroczniejszy i poważniejszy ton. Produkcja to drugi stopień w trylogii, a te, jak powszechnie wiadomo, zawsze są mroczne, przykładami mogą być Gwiezdne wojny: Część V – Imperium kontratakuje lub Star Trek II: Gniew Khana.

Film zabierze historię w zupełnie niezbadane rejony. Mnie osobiście bardzo zaskoczyła. Wybieramy się w miejsca, do których ta saga jeszcze nigdy nie dotarła, będąc ponadto wiernymi duchowi tej serii, mamy zamiar złożyć jej należyty hołd. Uczynimy więc krok w nieznane, krok do przodu. Wydarzą się tutaj rzeczy, których ludzie nie będą się spodziewać. Poza tym będą one naprawdę szokujące.

Produkcja Jurassic World 2 rozpocznie się na Hawajach i w Londynie już w lutym przyszłego roku. Trevorrow pełni w produkcji rolę producenta wykonawczego. Twórca również sporządził scenariusz we współpracy Derekiem Connollym. W obsadzie widowiska ponownie znajdują się Bryce Dallas Howard i Pratt.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?