Doktor Strange – Wiemy co przedstawiają sceny po napisach! [SPOILER]

W sieci pojawiły się opisy scen po napisach z filmu Doktor Strange. Jak wiemy z doświadczenia, jedna z nich znajduje się po sekwencji przedstawiającej główne aktorów grających w filmie, a druga po klasycznym czarnym ekranie z napisami. Poniżej przedstawiamy wam opisy obydwóch scen. Ostrzegamy przed spoilerami.

Uwaga spoilery!

Pierwsza ze scen przedstawi nam potężnego Thora. Pod koniec filmu Stephen Strange całkowicie poświęca się zwalczaniu mistycznych zagrożeń, co prowadzi Najwyższego Czarnoksiężnika do spotkania z Thorem w Sanctum Sanctorum. W tej niecodziennej rozmowie mają oni poruszyć kwestię nikczemnego Lokiego. Thor podczas rozmowy wyjawia, że potrzebuje brata, aby odszukać swojego ojca Odyna. Strange zgodzi się pomóc nordyckiemu bogu w poszukiwaniach pod jednym warunkiem. Konkretnie chodzi tutaj o powrót do Asgardu i opuszczeniu Ziemi na stałe, po odnalezieniu członków swojej rodziny.

strange

Jeśli chodzi o drugą scenę to na początku filmu poznajemy postać graną przez Benjamina Bratta. Nie jest on superbohaterem, ale posługuje się mistycznymi sztuczkami, aby wyleczyć swój paraliż. W scenie po napisach widzimy Barona Mordo wracającego do Bratta, któremu wykrada mistyczne moce. Wypowiadając przy tym kwestię „Jest zbyt wielu czarodziejów”. Mordo w filmie przedstawiony jest jako przyjaciel Strange’a oraz oddany uczeń Przedwiecznego. Po tym wszystkim jest on wściekły, że to właśnie Stephen Strange nazywany jest Najwyższym Czarnoksiężnikiem. Cała sytuacja może prowadzić do narodzin nowego wroga tytułowego bohatera.

Zobacz Również: Doktor Strange – nietypowy plakat widowiska!

Opis produkcji: Produkcja przedstawi historię utalentowanego i cenionego neurochirurga, Stephena Strange’a (Cumberbatch). Rzeczony bohater odkryje w obrazie ukryty świat magii oraz alternatywne wymiary po tragicznym wypadku samochodowym, w wyniku którego straci czucie w dłoniach, co uniemożliwi mu dalszą pracę w branży medycznej. Z siedzibą umiejscowioną w Greenwich Village – dzielnicy mieszkalnej na Manhattanie w Nowym Jorku, tytułowy doktor jest zmuszony odłożyć swoje wielkie ego na bok i powziąć na barki rolę pośrednika pomiędzy realnym światem oraz ukrytą przed oczami ludzi rzeczywistością, wykorzystując szeroki wachlarz metafizycznych zdolności oraz artefaktów w obronie Kinowego Uniwersum Marvela. 

Obsada filmu Doktor Strange: Benedict Cumberbatch (Dr Stephen Strange), Tilda Swinton (Przedwieczny), Benedict Wong (Wong – sługa tytułowego bohatera), Chiwetel Ejiofor (Baron Karl Mordo), Rachel McAdams (Christine Palmer), Michael Stuhlbarg (Nicodemus West), Mads Mikkelsen (Kaecilius – główny antagonista obrazu), a także Scott Adkins i Amy Landecker, których role nie zostały jeszcze ujawnione. 

Reżyserem obrazu jest Scott Derrickson (Egzorcyzmy Emily RoseSinisterZbaw nas ode złego). Scenariuszem z kolei zajęli się Jon Spaihts (PrometeuszNajczarniejsza godzina 3D) i C. Robert Cargill (Sinister).

cr2vlm7wyaabl7

Doktor Strange pojawi się w polskich kinach już 26 października 2016 roku. Obraz będzie kontynuował trzecią fazę Kinowego Uniwersum Marvela, która została zapoczątkowana w maju przez obraz Joe’ego i Anthony’ego Russo pt. Kapitan Ameryka: wojna bohaterów.

Źródło: movieweb.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Zagorzały gracz, fan starych filmów akcji i filmów na podstawie komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?