Logan – ujawniono tożsamość przeciwnika Wolverine’a!

Dzień bez informacji o Loganie to dzień stracony! Oficjalnie poznaliśmy jednego z głównych antagonistów ostatniego filmu z Wolverinem w roli głównej. Na instagramie widowiska Logan pojawiło sie kolejne promujące zdjęcie. Przedstawia ono aktora znanego z serialu Narcos, Boyda Holdbrooka a pod nim widnieje krótki napis: Pierce. Chodzi o postać Donalda Pierce’a, który w komiksach był członkiem Hellfire Club’s Inner Circle. Po jego porzuceniu, założył on nową niebezpieczną grupę o nazwie Reavers.

Prawdopodobnie Pierce nie jest jedynym czarnym charakterem, który zmierzy się twarzą w twarz z Rosomakiem. W obsadzie filmu Logan mamy także Richarda E. Granta, który według pogłosek ma grać pewnego szalonego naukowca.

Zobacz również: Logan – zdjęcie potwierdzające kategorię wiekową R filmu!

Obsada obrazu składa się obecnie z następujących osób: Hugh Jackman (tytułowy Wolverine) Patrick Stewart (Profesor Charles Xavier), Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Richard E. Grant, Eriq La Salle i Elise Neal.

logan

Logana nakręcił James Mangold na podstawie scenariusza spod pióra Davida Jamesa Kelly’ego. Film trafi do kin 3 marca 2017 roku.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?