Power Rangers – Goldar pomocnikiem Rity w filmie! Nowe zdjęcia oraz charakterystyki bohaterów!

Długo wyczekiwany reboot kultowego serialu Power Rangers niedawno otrzymał swój pierwszy zwiastun, który momentalnie stał się jedną z najczęściej oglądanych zapowiedzi tego roku! Jenak to nie koniec atrakcji dla fanów rzeczonego uniwersum. Wytwórnia Lionsgate uruchomiła niedawno oficjalną stronę filmu, gdzie pojawiło się mnóstwo nowych zdjęć oraz opisy bohaterów widowiska! Fotki wraz z biografiami tytułowych wojowników znajdziecie poniżej.

  • Zdjęcia: 

PR D026 04089 COMP3 CROP

PR D029 04792 R

PR D016 02785 R

PR D013 02163 R CROP

PR D009 01246 R

PR D006 00770 R

img 3337

img 3340

img 3339

  • Biografie głównych bohaterów:
  1. Jason / Czerwony Wojownik (DACRE MONTGOMERY) – był legendą piłki nożnej w jego małym miasteczku Angel Grove aż do pewnego fatalnego błędu. Kiedy pierwszy raz spotykamy bohatera, ten poszukuje odkupienia i stara się odnaleźć samego siebie. Jednakże niedługo dostanie szansę na poprowadzenie nowej drużyny złożonej z niecodziennej grupy nastolatków będących superbohaterami, a co za tym idzie, szybko będzie musiał sam stanąć na nogi, aby sprostać stojącemu przed nim wyzwaniu.
  2. Kimberly / Różowa Wojowniczka (NAOMI SCOTT) – zwykła być królową, ozdobą Angel Grove High, jednakże została wyrzucona z kręgu popularnych, a co za tym idzie, obecnie stara się odnaleźć na nowo własną tożsamość. Cechuje się buntowniczą i wybuchową bez przyczyny osobowością, lecz pod tą maską skrywa się sekret, który czyni ją niezwykle kruchą i podatną na zranienie.
  3. Billy / Niebieski Wojownik (RJ CYLER) – zawsze miał problemy z nawiązaniem znajomości oraz odnalezieniem się w społeczeństwie. Inteligentny i bystry, do tego niezwykle uroczy. To czyste i mocno bijące serce grupy. Billy nigdy nie miał prawdziwych przyjaciół, więc odnalezienie dla niego nastolatków, wśród których będzie się czuć komfortowo, to sprawa naprawdę wielkiej wagi. Zatem już niedługo zacznie nawiązywać z ludźmi kontakt w zupełnie nieoczekiwany dla niego sposób.
  4. Trini / Żółta Wojowniczka (BECKY G) – to tajemnicza, lecz niewiarygodnie błyskotliwa dziewczyna. Jej rodzice ciągle przeprowadzają się za pracą, czyniąc z niej permanentną “nową koleżankę” w różnych szkołach. Samotniczka, która wie, jak o siebie zadbać. Trini jest samowystarczalna i pełna wiary, lecz zawsze ostrożna i spostrzegawcza. Jedyne czego pragnie, to znaleźć własną grupę oddanych przyjaciół, jednak nigdy się do tego nie przyzna, bynajmniej nie przed samym sobą.
  5. Zack / Czarny Wojownik (LUDI LIN) – przepełniony jest brawurą oraz zuchwałością. On jest twardy i opanowany na zewnątrz, jednakże posiada wiele warstw pod swoją nieustraszoną powłoką. Zack uwielbia reklamować własną osobę i wszystko, co jest z nią związane, oprócz prawdy, przez którą czuje się znacznie gorszy od otaczających go rówieśników.

Ponadto ujawniono, że klasyczny złoczyńca znany z serialu, a mowa tutaj o potworze Goldar, również wystąpi w omawianym reboocie, jednak podwładny Rity Repulsy nie będzie sam. Stanie na czele armii kultowych Kitowców. Podekscytowani? Powyższe informacje zdradził reżyser widowiska (Dean Israelite), lecz twórca powstrzymał się przed wyjawieniem, kto będzie stał za stworzeniem / ożywieniem okrytego złą sławą Goldara, jednakże ta zagadka zostanie już pewnie niebawem rozwiązana. Bądźcie czujni i oczekujcie kolejnych informacji! Poniżej natomiast znajdziecie nagranie z oficjalnego panelu omawianego widowiska. Zapraszamy d oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=06HSFbJn7Bw

Opis dystrybutora filmu: Power Rangers wytwórni Saban podąża śladami pięciu zwyczajnych licealistów, którzy muszą stać się kimś niezwykle wyjątkowym, kiedy uświadamiają sobie, że ich małe miasteczko Angel Grove – a także cały świat – staje na skraju zniszczenia za sprawą zagrożenia w postaci obcej cywilizacji. Wybrani przez los, młodzi bohaterowie szybko dochodzą do wniosku, że są jedynymi osobami, które mogą uratować ludzkość przed zagładą. Jednakże, aby podołać temu zadaniu, wpierw będą musieli się zmierzyć z własnymi problemami życia codziennego oraz  utworzyć zgraną grupę Power Rangers, zanim będzie za późno.

W obsadzie filmu Power Rangers znajdują się następujące gwiazdy: Elizabeth Banks (Rita Repulsa) Becky G (Trini), RJ Cyler (Billy), Naomi Scott (Kimberly), Ludi Lin (Zack), Dacre Montgomery (Jason), Bryan Cranston (Zordon) i Bill Hader (Alpha 5). Z kolei reżyserią obrazu zajął Dean Israelite (Projekt Almanach: Witajcie we wczoraj), który kręcił młodzieżowe widowisko na podstawie scenariusza autorstwa Johna Gatinsa (Kong: Skull IslandGiganci ze stali), Burka Sharplessa & Matta Sazama (Dracula Historia Nieznana), Zacka Stentza & Ashleya Millera (X-Men: Pierwsza klasaThor) oraz Maxa Landisa (Kronika). Producentami Power Rangers są: Haim Saban, Brian Casentini, Wyck Godfrey i Marty Bowen.

13474963 1837147466506434 2516778791070309080 o

Power Rangers pojawią się w amerykańskich kinach już 24 marca 2017 roku.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?